Çağrı Merkezi : 444 0 510
GSM : 0532 620 94 30
GSM : 0532 454 76 23

Expertiz Hizmeti

10.10.2019
777 görüntülenme

Ücretsiz Expertiz Hizmeti ve Taşınma Danışmanlığı

Cansızoğlu  Evden Eve  Nakliyat,hizmetlerinde ekspertiz önemli rol oynamaktadır. Taşınacak olan mekanın, eşyaların, ekipmanların belirlenmesindeki değerlendirme profesyonel bir taşınmayı ortaya koyar.

Bu hizmetimiz ücretsiz olarak sağlanmaktadır ve nakliyat talebinde bulunan her müşterimize firmamızın personelleri eşyaların gerekli incelemelerini yapar.

Eksper taşınacak olan eşyaların miktarını, kullanılacak ambalajlama malzemelerinin türünü ve miktarını, çalışacak personel sayısını, hangi ebatta aracın geleceğini, bina kat durumu, asansörlü taşımacılık ekipmanlarının kullanımı, sigorta kapsamı gibi hususları değerlendirir.

İlk defa eşya taşıtacaklara önerimiz muhakkak taşınma öncesinde ekspertiz talebinde bulunmalıdırlar. Çünkü eşyalarınız sizin için maddi ve manevi önemi oldukça yüksek olduğundan taşınma planınızı birkaç unsurun bozmasına izin vermemelisiniz. Nakliyat hizmetlerinde koordinasyon ve takip aşamaları önemli yer tuttuğundan dolayı hiçbir stres yaşamamanız için gerekli tespitlerin önceden sağlanması gerekmektedir.

Tüm sunmuş olduğumuz evden eve nakliyat, ev eşyası depolama, parça eşya taşımacılık, asansörlü nakliyat ve ofis büro nakliyat hizmetlerinde ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız.

Taşınma günü talebiniz üzerine evinize gelen eksperimiz hizmetlerimizin detayı hakkında sizlere ayrıntılı olarak bilgi aktarır ve onayınız doğrultusunda sözleşme ve taşınma sigortası yaparak belirtmiş olduğunuz taşınma tarihinde nakliyat hizmetleri gerçekleştirilir.

En uygun fiyatlar ile    Cansızoğlu  Nakliyat “ücretsiz ekspertiz talebi” doğrultusunda yurt içi ve şehirler arası taşımacılık işlerinde işinizi şansa bırakmadan nasıl taşınacağınızın öğrenme fırsatını yakalayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

TIKLA ARA