Çağrı Merkezi : 444 0 510
GSM : 0532 620 94 30
GSM : 0532 454 76 23

Yapracık evden eve nakliyat

Cansızoğlu Nakliyat 444 0 510
10.10.2019
2 görüntülenme

Yapracık evden eve nakliyat ihtiyaçlarınıza özel sigorta kapsamında en uygun fiyat garantisi ile 30 yılı aşkın sektörel bilgi ve tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.

Yapracık evden eve nakliyat hizmeti almadan önce dikkat etmeniz gereken 6 aşamadan oluşmaktadır. Bu aşamalar sırasıyla taşınma planının hazırlanması, eşya listesinin çıkartılması, taşımayı yapacak olan firmanın seçilmesi, detaylı nakliyat sözleşmesi, nakliye sigortası yaptırmak ve eşyaların paketlenme aşamasıdır. Bu adımlara gösterilen hassasiyet taşınma stresini ve maliyetini azaltacaktır.

cansızoğlu evden eve nakliyat

Taşınma İşleminin Planlanması

  • Taşınma işleminin ilk aşaması planlamadır.

Her işte olduğu gibi nakliyat işlemlerinde de plan ve belli bir programa uyarak işlemlerin yapılması sizlere kolaylıklar sağlayacaktır. Bizim sizlere tavsiyemiz

Yapracık evden eve nakliyat

hizmeti ihtiyacınız doğduğu andan itibaren düzenli bir plan program çerçevesinde işlemler yapılırsa doğabilecek aksilikler ve ekstra maliyetlerden sizleri kurtaracaktır.

Yapracık evden eve nakliyat firması olarak bölgede ihtiyaç duyulması halinde kalite standartları çerçevesinde.

Yapracık evden eve nakliyat

hizmeti için kurumsal bir firma mı arıyorsunuz? Yılların bilgi birikimi, tecrübe ve güven ile siz değerli müşterilerimize kalite standartları çerçevesinde hizmet sunuyoruz.

cansızoğlu evden eve nakliyat

Yapracık evden eve nakliyat Paketleme Hizmetimiz

Yapracık evden eve nakliyat

, işinde uzman ve büyük titizlikle çalışan ekibimiz ile Yapracık evden eve öncü bir nakliyat firmasıdır. Yapracık evden eve nakliyat ve taşımacılık denildiğinde akla ilk gelen firma olmamızın nedeni evden eve nakliyat da yapmış olduğumuz kusursuz hizmet anlayışıdır. Hizmetimiz hakkındaki sorularınız için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Merak Edilenler
Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur ?
Nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk yoktur. Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi esnasında, değerli malzeme veya eşyalar haricinde sigorta yapılması olayı pek görülmemektedir. (Antika veya elektronik cihazlar vb.) Fakat şehirler arası nakliyatta, nakliyat sigortası yapılmalıdır.
Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasındaki Büyük Fiyat Farklarının Nedenleri Nelerdir ?
Lütfen çift tırnak gibi özel karakterler kullanmayınız.
Fiyat Değişikliğinin Sebepleri Nelerdir ?
Her pahalı taşıyan nakliyat şirketi, kaliteli evden eve nakliyat firması olduğu anlamına gelmez. Önemli olan taşıyıcı şirketin hangi standartlarda taşıma yaptığıdır. Genellikle her firma kaliteli olduğunu iddia eder. Unutmayalım ki her şey ayrıntılarda gizlidir. Bir de firmanın yaptıgı ambalajlama malzemeleri çok önemlidir.
Evden eve nakliyat kaç kişiyle Yapılmaktadır?
Evden eve nakliyat araç kapasitesine göre 4,5 veya 6 kişi ile yapılır.
Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Anlaştığımda, Ben Neleri Toplamalıyım ?
Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekkürlü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.

cansızoğlu evden eve nakliyat

Firmamız geniş araç filosu ve uzman taşıma ekibi ile taşımacılık da tüm taleplerinize cevap vermektedir. sürekli gelişen firmamız hem Yapracık ve çevresinde hem de diğer tüm illerde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.
Expertizlerimiz ile yapacağınız görüşmelerde tüm işlemlerin nasıl olacağı konusunda fikir sahibi olacak ve müdahale edebileceksiniz. Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi için tüm tedbirleri alan firmamız üstülük sigortalamada yapmaktadır.

Taşınmasını istemediğiniz ama atamadığınız eşyalarını depolarımızda saklayabiliriz. Yapracık evden eve nakliyat işlemi için paketlemesi yapılan eşyalarınızı alıp depolarımızda belirtilen süreye kadar muhafaza ederiz. Herhangi bir soruna karşı da sigortalaması yapılır.

Kamu Personellerine Özel Fiyatlar
Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!

cansızoğlu evden eve nakliyat

Eşyalarınızın taşınması konusunda bizimle anlaşma sağladığınız için teşekkürü bir borç bilir ve memnun kalmaz iseniz paranızı iade ederiz. Bu zamana kadar tüm müşterilerimiz bizden memnun kalmıştır. Fiyat konusunda da anlaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yapracık evden eve nakliyat

  • Evden eve nakliyat sözleşmesi’ni mutlaka isteyin!

Taşınmaya karar verdiğiniz firma ile mutlaka taşıma sözleşmesi imzalayın ve detaylı olarak inceleyerek haklarınız ve ekletilmesi gerektiğini düşündüğünüz konular üzerinde fikir sahibi olun.

  • En uygun fiyatı aldığınızdan emin olun!

Yapracık evden eve nakliyat

hizmetini en uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Nakliyat hizmeti almak isteyen müşterimizin evine yada ofisine taşımanın gerçekleşeceği yere personelimizi gönderiyoruz.

  • Ekspertiz Hizmeti ile yerinde inceleme isteyin!

En uygun fiyat sunabilmemiz için kullanılacak ekip sayısı ve ekipmanın belirlenmesi için bu hizmetimizin gerekli olduğunu tecrübe edindik. Gerekli olan kişi sayısı nakliyat fiyatlandırması aşamasında işi gerçekleştirecek olan personelimizin bizlere maliyeti söz konusu olduğundan bizler için çok önemlidir.

  • Asla uygun fiyatlı diye kurumsal olmayan bir firma tercih etmeyin!

Müşteri memnuniyeti esası ile sektör içerisinde bulunduğumuz 30 yılı aşkın sektörel bilgi ve tecrübemizi sizlerin hizmetine sunuyoruz. Her taşımamızda müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduruyoruz.

Araç Parkurumuz

Araç parkurumuz, nakliyat hizmeti sunarken paketleme işlemlerini nasıl yaptığımız ve eşya depolama hizmetimizi nerede sunduğumuz gibi bilgiler için sitemiz içerisinde bulunan resim galerilerini ziyaret edebilirsiniz.
Aklınıza takılan herşeyi bizi arayarak yada diğer iletişim kanallarını kullanarak öğrenebilirsiniz.
Sizleri stresli ve yorucu görünen nakliyat işleminden kurtarmak ve yeni yuvanızda huzurlu bir hayata adım attığınız ilk günlerde kolaylıklar sağlamak için buradayız.
Hizmeti almak için bizi aramanız yeterli.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.