[safir_mainheading title=”Kurumsal” icon=”bina”]

Nakliyat sektörünün liderleri arasında yer alan Cansızoğlu Nakliyat, evden eve, ofisten ofise, işyerlerinden işyerlerine transfer alanda hizmet vermekte olan ve daha nitelikli hizmet anlayışı ile donanımını geliştirerek her geçen gün sektöründe büyüyen bir kuruluş olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Tescillenmiş olan markası, Ulaştırma Bakanlığı’ndan verilmiş olan yetki belgesi, lisanslı taşıma belgesi ve tüm teknik altyapısı ile hizmet sunmakta olan firmamız, her türlü nakliyat faaliyetlerini üst düzey bir titizlik ile gerçekleştirmekte ve paydaşlarımızın bize duymuş olduğu güveni koruyarak varlığını güçlendirmektedir. Çeyrek asırlık kuruluşumuzun ilk günlerinden bu güne yer aldığımız nakliyat sektöründeki gelişmelerin her birinin takipçisi olarak hizmet alanımızı Ankara ve çevresinde yaygınlaştırdık. Hedeflerimizi genişleterek ilerlediğimiz yolda, tecrübelerimiz ile Türkiye’nin diğer illerine, şehir içi ve de şehirlerarası eşya transferi hizmeti sunabilmemiz mümkün olmaktadır.

[safir_mainheading title=”Misyonumuz” icon=”gulenyuz”] Kuruluşumuzun görev anlayışı; üretilebilir toplam kalite ile kusursuzluğa yaklaşmak, sektörel işbirliği ve maksimum verimlilik temelindeki müşteri memnuniyeti ve mutlu çalışan ilişkisi ile karlılığını artırmak, pozitif ve dengeli bir büyümeyle taşıma ve ulaştırma sektörünün en iyileri arasındaki yerini korumak, tüm faaliyetlerinde sergilediği vizyonel anlayış farkı ve çözüm üretmedeki kabiliyetleri sayesinde beklentilerin ötesinde hizmet sunmaktır. Kuruluşumuz, en iyi Ankara evden eve nakliyat firması olup yükselerek en tercih edilir konuma gelmeyi, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat sektörünün en iyisi olmayı, diğer nakliyat firmaları ile de dostane ilişkiler kurarak paylaşımlarını arttırmayı ve insan yaşamına faydalı ülke ekonomisine katkıda bulunan bir marka olmayı amaçlamaktadır.

[safir_mainheading title=”Vizyonumuz” icon=”anlasma”] Cansızoğlu Nakliyat olarak vizyonumuz, profesyonel kalitede hizmet üretmek ve sunmak, bunun için de sürekli gelişmelerin takipçisi olarak kuruluşumuzun teknolojik entegrasyonunu sağlamak ve maksimum mükemmelliği ve yüksek verimliliği yakalamaktır. Eşya taşımacılığı sektörümüzde verdiğimiz hizmetten müşterinin memnun kalması, çevre ve insan kaynaklarına karşı duyarlılık, açıklık, sürdürülebilirlik ve paydaşlar ile net iletişim ile etkin bir ekip çalışması ise temel değerlerlerimizdir. Kuruluşumuz ulaşım, nakliye alanında yer alan ve yer alması mümkün görünen tüm gelişme, teknolojik sistemler ve yeni yöntemleri gecikmeden bünyesine katmaktadır. Hizmet vereceği tüm zamanlar boyunca müşterilerine en kaliteli nakliyat deneyimini yaşatmayı hedeflemekte olan kuruluşumuzun amacı; Türkiye’nin ve dünyanın sayılı firmaları arasında yer almak ve sektörünün en iyisi olma yolunda ilerlemektedir.

Bu Makaleye Oy Ver!

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Vote count: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.