Eşyaların taşınma sırasında sigortalama işlemi firmamız tarafından yapılmaktadır. Sonradan yaşanacak sorunları önlemek amaçlı böyle bir tedbir alınmaktadır. Tüm müşterilerimiz tarafından sevilen bir firmayızdır bu yüzden oldukça referans sahibi olup gün geçtikçe daha ilerleyen bir nakliye şirketiyiz. Altındağ evden eve nakliyat ihtiyaçlarınıza özel sigorta kapsamında en uygun fiyat garantisi ile 30 yılı aşkın sektörle bilgi ve tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.

İndirimli Altındağ Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Altındağ Nakliyat FiyatlarıAltındağ Ev Taşıma Ücretleri
Altındağ 1+1 Ev Taşıma Fiyatı1.300 – 1.600 ₺
Altındağ 2+1 Ev Taşıma Fiyatı1.500 – 2.000 ₺
Altındağ 3+1 Ev Taşıma Fiyatı2.800 – 3.000 ₺
Altındağ 4+1 Ev Taşıma Fiyatı3.500 – 4.000 ₺

✅ Expertiz Hizmeti:✅ Ücretsiz Expertiz Desteği
✅ Asansörlü Nakliyat:✅ 1945’dan Beri Hizmet
✅ Sigortalı Nakliyat:✅ Güvenli Garantili Taşıma
✅ 7/24 Çağrı Merkezi:✅ 0532 620 94 30

 

Altındağ evden eve nakliyat hizmeti almadan önce dikkat etmeniz gereken 6 aşamadan oluşmaktadır. Bu aşamalar sırasıyla taşınma planının hazırlanması, eşya listesinin çıkartılması, taşımayı yapacak olan firmanın seçilmesi, detaylı nakliyat sözleşmesi, nakliye sigortası yaptırmak ve eşyaların paketlenme aşamasıdır. Bu adımlara gösterilen hassasiyet taşınma stresini ve maliyetini azaltacaktır.

cansızoğlu evden eve nakliyat

  • Taşınma işleminin ilk aşaması planlamadır.

Her işte olduğu gibi nakliyat işlemlerinde de plan ve belli bir programa uyarak işlemlerin yapılması sizlere kolaylıklar sağlayacaktır. Bizim sizlere tavsiyemiz

Altındağ evden eve nakliyat firmaları

hizmeti ihtiyacınız doğduğu andan itibaren düzenli bir plan program çerçevesinde işlemler yapılırsa doğabilecek aksilikler ve ekstra maliyetlerden sizleri kurtaracaktır.

Altındağ evden eve nakliyat firması olarak bölgede ihtiyaç duyulması halinde kalite standartları çerçevesinde.

Altındağ evden eve nakliyat firması

hizmeti için kurumsal bir firma mı arıyorsunuz? Yılların bilgi birikimi, tecrübe ve güven ile siz değerli müşterilerimize kalite standartları çerçevesinde hizmet sunuyoruz.

cansızoğlu evden eve nakliyat

Altındağ evden eve nakliyat iletişim

, işinde uzman ve büyük titizlikle çalışan ekibimiz ile Altındağ evden eve öncü bir nakliyat firmasıdır. Altındağ evden eve nakliyat ve taşımacılık denildiğinde akla ilk gelen firma olmamızın nedeni evden eve nakliyat da yapmış olduğumuz kusursuz hizmet anlayışıdır. Hizmetimiz hakkındaki sorularınız için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur ? Nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk yoktur. Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi esnasında, değerli malzeme veya eşyalar haricinde sigorta yapılması olayı pek görülmemektedir. (Antika veya elektronik cihazlar vb.) Fakat şehirler arası nakliyatta, nakliyat sigortası yapılmalıdır.

Altındağ nakliyat

Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasındaki Büyük Fiyat Farklarının Nedenleri Nelerdir ? Her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor ama kesinlikle ucuz firmaları tercih etmeyiniz. Çünkü masrafların altında fiyat veriyorlar ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra bir fark alıyorlar. “Kdv’si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız çok…” vs. mazeret uyduruyorlar. Diğer bir faktörde vasıfsız eleman çalıştırmaktadırlar.

Fiyat Değişikliğinin Sebepleri Nelerdir ? Her pahalı taşıyan nakliyat şirketi, kaliteli evden eve nakliyat firması olduğu anlamına gelmez. Önemli olan taşıyıcı şirketin hangi standartlarda taşıma yaptığıdır. Genellikle her firma kaliteli olduğunu iddia eder. Unutmayalım ki her şey ayrıntılarda gizlidir. Bir de firmanın yaptıgı ambalajlama malzemeleri çok önemlidir.”]

Evden eve nakliyat kaç kişiyle Yapılmaktadır? Evden eve nakliyat araç kapasitesine göre 4,5 veya 6 kişi ile yapılır.

Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Anlaştığımda, Ben Neleri Toplamalıyım ?Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekkürlü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.

cansızoğlu evden eve nakliyat

Firmamız geniş araç filosu ve uzman taşıma ekibi ile taşımacılık da tüm taleplerinize cevap vermektedir. sürekli gelişen firmamız hem Altındağ ve çevresinde hem de diğer tüm illerde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.
Esperilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde tüm işlemlerin nasıl olacağı konusunda fikir sahibi olacak ve müdahale edebileceksiniz. Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi için tüm tedbirleri alan firmamız üstülük sigortalamada yapmaktadır.

Taşınmasını istemediğiniz ama atamadığınız eşyalarını depolarımızda saklayabiliriz. Altındağ evden eve nakliyat işlemi için paketlemesi yapılan eşyalarınızı alıp depolarımızda belirtilen süreye kadar muhafaza ederiz. Herhangi bir soruna karşı da sigortalaması yapılır.

Kamu Personellerine Özel Fiyatlar Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!

cansızoğlu evden eve nakliyat

Eşyalarınızın taşınması konusunda bizimle anlaşma sağladığınız için teşekkürü bir borç bilir ve memnun kalmaz iseniz paranızı iade ederiz. Bu zamana kadar tüm müşterilerimiz bizden memnun kalmıştır. Fiyat konusunda da anlaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

  • Evden eve nakliyat sözleşmesi’ni mutlaka isteyin!

Taşınmaya karar verdiğiniz firma ile mutlaka taşıma sözleşmesi imzalayın ve detaylı olarak inceleyerek haklarınız ve ekletilmesi gerektiğini düşündüğünüz konular üzerinde fikir sahibi olun.

  • En uygun fiyatı aldığınızdan emin olun!

Altındağ nakliye firması

hizmetini en uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Nakliyat hizmeti almak isteyen müşterimizin evine yada ofisine taşımanın gerçekleşeceği yere personelimizi gönderiyoruz.

  • Ekspertiz Hizmeti ile yerinde inceleme isteyin!

En uygun fiyat sunabilmemiz için kullanılacak ekip sayısı ve ekipmanın belirlenmesi için bu hizmetimizin gerekli olduğunu tecrübe edindik. Gerekli olan kişi sayısı nakliyat fiyatlandırması aşamasında işi gerçekleştirecek olan personelimizin bizlere maliyeti söz konusu olduğundan bizler için çok önemlidir.

  • Asla uygun fiyatlı diye kurumsal olmayan bir firma tercih etmeyin!

Müşteri memnuniyeti esası ile sektör içerisinde bulunduğumuz 30 yılı aşkın sektörel bilgi ve tecrübemizi sizlerin hizmetine sunuyoruz. Her taşımamızda müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduruyoruz.

Araç parkurumuz, nakliyat hizmeti sunarken paketleme işlemlerini nasıl yaptığımız ve eşya depolama hizmetimizi nerede sunduğumuz gibi bilgiler için sitemiz içerisinde bulunan resim galerilerini ziyaret edebilirsiniz.
Aklınıza takılan herşeyi bizi arayarak yada diğer iletişim kanallarını kullanarak öğrenebilirsiniz.
Sizleri stresli ve yorucu görünen nakliyat işleminden kurtarmak ve yeni yuvanızda huzurlu bir hayata adım attığınız ilk günlerde kolaylıklar sağlamak için buradayız.
Hizmeti almak için bizi aramanız yeterli.

Bu Makaleye Oy Ver!

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Vote count: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgi Alın
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Tıkla Ara